TR | EN | DE | NL
SERVİSLER
Havaalanı Transfer
Klimalı bir minübüs tarafından sağlanan transfer ücretimiz her gidiş 80 Euro dur. Lütfen havaalanı transfer hizmetimiz için info@grandokan.com adresinden ve ya + 90 242 5191637 nolu telefondan bize ulaşın.
Danışman Servisi
Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz bu yüzden tüm detayları sizin için düşünmemize izin verin lütfen. Sizin için organize ettiğimiz yemek rezervasyonları, transfer ve tur düzenlemeleri bizi daha mutlu edecektir. Lütfen info@grandokan.com adresinden ve ya + 90242 5191637 numaralı telefondan bize ulaşın. Otelde konaklıyorsanız odanızdan 0 tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.
İş Merkezi ve İnternet Erişim İster bir iş gezisinde olun isterse bir aile tatilinde olun e-postalarınız kontrol etmek, arkadaş ve ya meslektaşlarını int ortamında takip etmek ve ya Facebookta fotoğraflarınızı güncellemek isteyebilirsiniz. Otelin her yerinden kolayca ücretsiz kablosuz internet bağlantısı ile internete bağlanacaksınız ve ya kiralık bir Lap Top için resepsiyon size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Her türlü baskı, tarama , faks ve ya fotokopi hizmeti için resepsiyonla irtibata geçiniz.
Ücretsiz Yüksek Hızlı İnternet Yeni konsept kapsamında Grand Okan Free internet erişimi hizmeti sunmaktadır. Tüm otel genelinde kablosuz intenet erişimi hizmeti tüm misafirlerimize ücretsiz olarak verilmektedir.
Yıkama ve Kuru Temizleme
Yıkama ve kuru temizleme servisimiz Pazar ve resmi tatil günleri hariç mevcuttur. Sabah saat 09 dan önce Kat hizmetleri ve ya resepsiyona tarafından teslim alınan malzemeler ertesi günü iade edilecektir.Yine aciliyet durumuna göre aynı gün içersinde de aide edilebilmektedir.Yıkama ve kuru temizleme için dolapta bir fiyat listesi mevcuttur.Lütfen daha fazla bilgi için resepsiyon ile irtibat kurunuz.
Otopark
Otelin hemen yanında bulunan otopark otel misafirleri tarafında ücretsiz olarak kullanılabilir.
Emanet Kasa
Odalarda bulunan bir dizüstü bilgisayar büyüklüğündeki emanet kasalar ücret karşılığında kullanılabilir.